Тестова вакансія

Поставити квартиру на охорону – відмінне рішення, якщо ви хочете захистити своє майно, попередити його розкрадання, а також забезпечити безпеку свою і своїх близьких. Охорона для квартири потрібна не тільки тоді, коли ви їдете за межі міста або країни на тривалий час, непрохані гості можуть нагрянути навіть тоді, коли ви будете відсутні вдома всього кілька годин, тому квартирна сигналізація вважається не розкішшю, а необхідним елементом повсякденного життя.

Пультова охорона квартир

Пультова охоронна сигналізація квартири включає установку охоронних систем від вітчизняних або зарубіжних виробників обладнання, таких як AJAX, Лунь, Оріон, Макс, Satel та ін. В разі їх спрацьовування, сигнал надходить на пульт центрального спостереження охоронного агентства і на вашу адресу оперативно виїжджає група швидкого реагування, для реагування на сигнал «Тривога»

  • приймально-контрольний прилад – відстежує стан охоронних датчиків і після отримання сигналу про спрацьовування відправляє тривогу на ПЦО охоронної компанії. Дане обладнання укомплектовано акумуляторною батареєю для можливої ​​роботи при зникненні живлення від мережі 220, а так же декількома каналами зв’язку з ПЦО.
  • охоронні датчики, які оперативно реагують на те, які зміни відбуваються в зоні їх дії. Виходячи з вигляду приміщення, планування, підбирають найбільш підходящий варіанти датчиків. Найпопулярнішими є магнітоконтактні, ІК і звукові датчики.
  • звукові оповіщувачі – сирени, які за допомогою звукового сигналу повідомляють про спрацьовуванні охоронного датчика, для того що б оповістити або відлякати зловмисників.

Охорона квартири шляхом пультового методу відрізняється від інших видів охорони житла за рахунок своєї доступності і високого ступеня надійності. Пульт Централізованого Спостереження, в залежності від характеру і виду отриманого сигналу з об’єкта, приймає рішення про подальші дії – команда для групи швидкого реагування, виклик швидкої допомоги, пожежної, поліції.

Приймаючи рішення поставити квартиру під охорону, на сигналізацію ви можете бути впевнені в безпеці вашого майна.

Охорона квартири від групи компаній «Комсервіс»

У нашій організації встановлюють охоронні системи від передових виробників вітчизняного та зарубіжного ринку.

Вартість послуг, які ми надаємо прийнятна, часто нижче ніж у конкурентів. Ми формуємо доступні ціни, щоб нашим клієнтам було посильна оплата охоронних послуг.

Звертаємо увагу на те, що встановити сигналізацію в квартиру в Києві це не довго – практично завжди ми проводимо монтаж охоронної системи в день звернення.

Щоб надаються нами послуги були на високому рівні, у нас є власний пульт центрального спостереження, свій автопарк, технічний відділ, програма лояльності. Ми постійно проводимо різні акції і формуємо спеціальні пропозиції, щоб співпраця з клієнтами було якісним і продуктивним.