Клінінг

Клінінг – це популярна послуга не тільки для організацій і компаній, але і для власників квартир та будинків, які дуже цінують власний час. Спеціально навчені люди, які якісно прибирають приміщення – це комфортне вирішення проблем з прибиранням. Спеціалісти компанії «КомСервіс» можуть виконувати наступні види прибирань:

 • Щоденне прибирання;
 • Щотижневе прибирання;
 • Генеральне прибирання;
 • Прибирання після будівельників;

Ми використовуємо лишу сертифіковану у ЄС хімію, яка не містить шкідливих речовин, для виконання робот. Послуги з прибирання приміщення можуть бути як разові, так і на постійній основі. Важливим бонусом від компанії “КомСервіс” є наявність програми лояльності для постійних клієнтів, при підписанні договору співпраці.

Клінінг

Від 300 грн. Від 300 грн.

Фіксована щомісячна вартість охорони

Підключення Підключення

Швидке підключення день в день

Персонал Персонал

Понад 2000 співробітників і 26 автомобілів

Реагування Реагування

Реагування 24/7 з прибуттям через 3-7 хвилин

  Шість причин обрати «КомСервіс»

  Современное оборудование

  Особистий менеджер

  Кожен клієнт компанії має свого персонального менеджера, який може допомогти вирішити будь яке питання з безпеки або клінінгу.
  Современное оборудование

  Оперативність

  У разі сигналу Тривога, ГМР Комсервіс, прибуває на об’єкт, у термін до 10 хвилин. А встановлення сигналізації на новому об’єкті організовується за один робочий день.
  Современное оборудование

  Чесна ціна та спеціальні пропозиції

  Вартість забезпечення безпеки доступна кожному, а наявність акцій та спеціальних пропозицій, допомагає клієнту вигідно економити свої заощадження.
  Современное оборудование

  Досвідчений персонал

  Спеціалісти компанії мають практичний досвід роботи в силових відомствах та в роботі з провідними системам охорони. Кожен співробітник щорічно проходить курси підвищення кваліфікації.
  Современное оборудование

  Фіксована вартість послуг

  Замовник сплачує лише фіксовану вартість послуг згідно умов договору без зайвих додаткових витрат та прихованих платежів.
  Современное оборудование

  Матеріальна відповідальність

  По кожному об’єкту компанія Комсервіс несе матеріальну відповідальність перед Замовником послуги. Сума матеріальної відповідальності може сягати 100 000 грн.

  Акційна пропозиція на AJAX від КомСервіс

  Встановлення та підключення обладнання AJAX

  Сигналізація AJAX — провідна охоронна система України. Проста, функціональна, гарна

  Можливість додаткового підключення сповіщувачів диму, затоплення, сирен, розумних розеток або відеокамер

  open_t

  Сигналізація, для якої не потрібно прокладання кабелю

  open_r

  Надійна охоронна система керована з мобільного телефону

  open_l

  Вся інформація про події на об’єкті в мобільному додатку

  open_b

  Миттєво Миттєво

  Встановимо і підключимо обладнання

  від 300 грн. на місяць від 300 грн. на місяць

  Фіксована вартість без додаткових платежів

  Інноваційно Інноваційно

  Інформація про об'єкт 24/7 у додатку у смартфоні

   Детальніше про послугу "Клінінг"

   Що входить в клінінгові послуги

   Професійні клінінг послуги актуальні і затребувані, особливо якщо йдеться про будинок, квартирі, адже якісно підтримати порядок простіше. Клінінг ділиться на два типи.

   Клінінг житлових приміщень – в даному випадку розглядають разову прибирання, наприклад, прибирання після ремонту, і періодичну. Проводять такі роботи:

   • видаляють пил з поверхонь;
   • здійснюють миття вікон, підлог, балконів;
   • прибирають санвузол, ванну кімнату;
   • чистять покриття для підлоги і елементи меблів;
   • натирають дзеркала, скла;
   • здійснюють інші послуги, які прописані в договорі.

   Клінінг приміщень виробничого призначення, офісів, магазинів – в даному випадку, здійснюють щоденне прибирання, яка включає:

   • видалення пилу з поверхонь і їх полірування;
   • мийка дверей, простінків, перегородок;
   • чистка обладнання оргтехніческіе характеру;
   • чистка дзеркал, стекол;
   • здійснення догляду за світильниками, хімчистка меблів;
   • прибирання в санвузлі;
   • винесення сміття;

   – надання послуг, додатково прописаних в договорі, надання позапланових послуг, наприклад, послестрой.

   Підписуючи договір з компанією, яка надає послуги клінінгу, не потрібно купувати дороге обладнання для якісного прибирання, направляти роботу співробітника, піклується про придбання миючих засобів – всі ці обов’язки виконають наша компанія.

   5 причин звернутися в клінінгову службу від компанії «Комсервіс»

   Які переваги співпраці з нашою компанією, що надає послуги клінінгу?

   1. у нас працює кваліфікований і спеціально навчений персонал – перед початком роботи проходять навчання, періодично закінчують курси підвищення кваліфікації, щоб вміло поводитися з дорогими елементами, устаткуванням – оргтехнікою, дорогий паркетною дошкою, мармуром.
   2. в роботі використовується тільки професійне обладнання – пилососи, машини для миття підлоги, шліфувальне обладнання, пристосування, щоб мити вікна і вітрини, парогенератор.
   3. використання професійних миючих, чистячих засобів, у яких є відповідні сертифікати і пройдені атестації. Застосовуючи їх, вдається усунути навіть складне забруднення, причому в короткий термін і безпечно.
   4. гарантія на виконувані роботи – ви можете бути спокійні про стан меблів, обладнання, ремонту, ми беремо на себе відповідальність за всі спірні ситуації, які можуть виникнути.
   5. якісне та швидке виконання прибирання за прийнятною вартістю, недорого, щоб дана функція була доступна широкому колу людей.

   Якщо ви хочете замовити клінінг в нашій компанії, ви зробили правильний вибір – якісне виконання робіт, професійний підхід, приємний прайс-лист з відмінними цінами, ми працюємо як в Києві, так і за його межами.

   Поширені запитання

   Чи можна у Вас замовити прибирання послестроітельства?

   open
   close

   Так, наші клінери мають великий досвід надання прибирання приміщень після ремонту або будівництва. За допомогою спеціальної техніки та еко-хімії ми не залишаємо будівельного пилу ні найменшого шансу.

   Скільки коштує прибирання квартири?

   open
   close

   Залежно від площі, кількості кімнат і види прибирання вартість може відрізнятися. Підтримуюча прибирання в однокімнатній квартирі коштує 750 грн.

   Ви займаєтеся прибиранням в приміщеннях HORECA?

   open
   close

   Звичайно, наші кліннери надають послуги прибирання в кафе і ресторанах, магазинах і торгових центрах, банківських відділеннях і офісах.

   Хто прибирає?

   open
   close

   Залежно від типу збирання і складності приміщення роботи виконує або один кліннер або бригада складається з 3-х - 4-х чоловік.

   Ви працюєте в вихідний день?

   open
   close

   Для наших клієнтів ми роботам 7 днів на тиждень. Ви можете залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами і погодять зручний для прибирання час.