Супровід вантажів

Організація безпеки при перевезенні матеріальних цінностей, є запорукою успішного виконання такого транспортування без зайвих ризиків. Послуга супроводу вантажів допомагає Замовнику почуватися під захистом озброєної охорони. Наші спеціалісти не тільки організовують перевезення з пункту А в пункт Б, а й ще заздалегідь планують маршрут, оцінюють всі можливі ризики, перевіряють транспортні засоби, щоб забезпечити максимальну безпеку Замовнику та вантажу. Замовляйте послугу безпечного супроводу матеріальних цінностей через наш сайт і отримуйте додаткову знижку на повний комплекс послуг з безпеки від охоронної компанії КомСервіс.

Супровід вантажів

Від 300 грн. Від 300 грн.

Фіксована щомісячна вартість охорони

Підключення Підключення

Швидке підключення день в день

Персонал Персонал

Понад 2000 співробітників і 26 автомобілів

Реагування Реагування

Реагування 24/7 з прибуттям через 3-7 хвилин

  Шість причин обрати «КомСервіс»

  Современное оборудование

  Особистий менеджер

  Кожен клієнт компанії має свого персонального менеджера, який може допомогти вирішити будь яке питання з безпеки або клінінгу.
  Современное оборудование

  Оперативність

  У разі сигналу Тривога, ГМР Комсервіс, прибуває на об’єкт, у термін до 10 хвилин. А встановлення сигналізації на новому об’єкті організовується за один робочий день.
  Современное оборудование

  Чесна ціна та спеціальні пропозиції

  Вартість забезпечення безпеки доступна кожному, а наявність акцій та спеціальних пропозицій, допомагає клієнту вигідно економити свої заощадження.
  Современное оборудование

  Досвідчений персонал

  Спеціалісти компанії мають практичний досвід роботи в силових відомствах та в роботі з провідними системам охорони. Кожен співробітник щорічно проходить курси підвищення кваліфікації.
  Современное оборудование

  Фіксована вартість послуг

  Замовник сплачує лише фіксовану вартість послуг згідно умов договору без зайвих додаткових витрат та прихованих платежів.
  Современное оборудование

  Матеріальна відповідальність

  По кожному об’єкту компанія Комсервіс несе матеріальну відповідальність перед Замовником послуги. Сума матеріальної відповідальності може сягати 100 000 грн.

  Акційна пропозиція на AJAX від КомСервіс

  Встановлення та підключення обладнання AJAX

  Сигналізація AJAX — провідна охоронна система України. Проста, функціональна, гарна

  Можливість додаткового підключення сповіщувачів диму, затоплення, сирен, розумних розеток або відеокамер

  open_t

  Сигналізація, для якої не потрібно прокладання кабелю

  open_r

  Надійна охоронна система керована з мобільного телефону

  open_l

  Вся інформація про події на об’єкті в мобільному додатку

  open_b

  Миттєво Миттєво

  Встановимо і підключимо обладнання

  від 300 грн. на місяць від 300 грн. на місяць

  Фіксована вартість без додаткових платежів

  Інноваційно Інноваційно

  Інформація про об'єкт 24/7 у додатку у смартфоні

   Детальніше про послугу “Перевезення і супровід вантажів”

   Особистий супровід – особливості послуги

   Щоб якісно надати послугу особистого супроводу, представники нашого охоронного агентства заздалегідь опрацьовують алгоритм дій, узгоджують його з замовником:

   • розглядають основну мету особистого супроводу, відштовхуючись від особливостей, специфіки процедури і заходи;
   • планують маршрут транспортування – розробляючи маршрут слідування, узгоджують його з замовником, який може вносити коригування або доповнювати. Також визначають, як будуть розподілені транспортні засоби – охоронець і замовник будуть пересуватися на одному автомобілі або на різних, один за одним. Розглядається і узгоджується інформація, до якого моменту необхідна охорона.
   • представники охоронної компанії, що здійснюється супровід, беруть на себе всю відповідальність за проведену процедуру.

   Послуги з перевезення вантажів з охороною від «Комсервіс»

   Ризики нападів на великовантажні авто збільшуються, тому багато власників цінних і великих відправлень хочуть убезпечити себе, знизити ризики – в цьому допоможе охорона і супровід вантажів. Наша компанія надає такі послуги в даному напрямку:

   • здійснення супроводу небезпечних відправлень – при транспортуванні таких речовин потрібен постійний особливий контроль;
   • здійснення супроводу негабаритних відправлень – при такому типі транспортування необхідно залучати спеціальний транспорт, а також здійснювати спеціальне кріплення.
   • здійснення збройного супроводу цінного відправлення – цінні товари цікаві злочинцям, тому їм потрібний особливий захист.

   Замовити охороняється перевезення вантажу, особистий супровід – значить забезпечити збереження майна і безпеку співробітників, задіяних в процесі транспортування. Наші фахівці професійно виконують покладені обов’язки, надійність їх роботи на високому рівні, а ціни – прийнятні. Ми працюємо не тільки в Києві, а й по всій території України, в тому числі і надаючи послугу перевезення грошей та цінностей.

   Поширені запитання