Інкасація

Для своєчасного відправлення готівки в банк, або перевезення матеріальних цінностей між підрозділами організації, більшість компаній користуються послугою інкасаторських перевезень. Обираючи такий варіант обігу готівки між об’єктом інкасації і банківською установою, матеріальні цінності будуть у повній безпеці, а з моменту отримання  готівки, документів і до моменту передачі їх до банку, повну відповідальність за збереження несуть інкасаторські підрозділи. Організація власної служби перевезення грошей – не завжди доцільне рішення, оскільки тягне не тільки зайві витрати ресурсів компанії,  а й потребує спеціальної ліцензії. Тому, вдатися до послуг інкасаторів – оптимальний варіант захистити майно і грошові кошти організації.

Інкасація

Від 300 грн. Від 300 грн.

Фіксована щомісячна вартість охорони

Підключення Підключення

Швидке підключення день в день

Персонал Персонал

Понад 2000 співробітників і 26 автомобілів

Реагування Реагування

Реагування 24/7 з прибуттям через 3-7 хвилин

  Шість причин обрати «КомСервіс»

  Современное оборудование

  Особистий менеджер

  Кожен клієнт компанії має свого персонального менеджера, який може допомогти вирішити будь яке питання з безпеки або клінінгу.
  Современное оборудование

  Оперативність

  У разі сигналу Тривога, ГМР Комсервіс, прибуває на об’єкт, у термін до 10 хвилин. А встановлення сигналізації на новому об’єкті організовується за один робочий день.
  Современное оборудование

  Чесна ціна та спеціальні пропозиції

  Вартість забезпечення безпеки доступна кожному, а наявність акцій та спеціальних пропозицій, допомагає клієнту вигідно економити свої заощадження.
  Современное оборудование

  Досвідчений персонал

  Спеціалісти компанії мають практичний досвід роботи в силових відомствах та в роботі з провідними системам охорони. Кожен співробітник щорічно проходить курси підвищення кваліфікації.
  Современное оборудование

  Фіксована вартість послуг

  Замовник сплачує лише фіксовану вартість послуг згідно умов договору без зайвих додаткових витрат та прихованих платежів.
  Современное оборудование

  Матеріальна відповідальність

  По кожному об’єкту компанія Комсервіс несе матеріальну відповідальність перед Замовником послуги. Сума матеріальної відповідальності може сягати 100 000 грн.

  Акційна пропозиція на AJAX від КомСервіс

  Встановлення та підключення обладнання AJAX

  Сигналізація AJAX — провідна охоронна система України. Проста, функціональна, гарна

  Можливість додаткового підключення сповіщувачів диму, затоплення, сирен, розумних розеток або відеокамер

  open_t

  Сигналізація, для якої не потрібно прокладання кабелю

  open_r

  Надійна охоронна система керована з мобільного телефону

  open_l

  Вся інформація про події на об’єкті в мобільному додатку

  open_b

  Миттєво Миттєво

  Встановимо і підключимо обладнання

  від 300 грн. на місяць від 300 грн. на місяць

  Фіксована вартість без додаткових платежів

  Інноваційно Інноваційно

  Інформація про об'єкт 24/7 у додатку у смартфоні

   Детальніше про послугу “Інкасація”

   Послуги служби інкасації від «Комсервіс»

   Здійснення інкасації є ретельно продуманою і розрахованої операцією. Охоронна компанія прописує відповідний маршрут, для пересування по якому, буде потрібно мінімум часу. Під час перевезення грошей, інкасатори стежать за пересічної територією, виключають ймовірність стеження. Якщо ж якась загроза виникає, інформацію передають у службу реагування, здійснюють швидку підготовку до вирішення позаштатної ситуації.

   Замовити інкасацію можна в нашій компанії. Матеріальні цінності, які ми транспортуємо, будуть під охороною спеціально навчених для цього людей, зі зброєю і в броньованому автотранспорті.

   Перед тим, як здійснювати інкасаційні послуги, між сторонами підписується договір, з чітко вказаною відповідальністю сторін. Тут же складають, погоджують, стверджують, за яким графіком, на яких умовах буде проводитися інкасування.

   На підставі положень договору, замовник інкасації забезпечує вільний і безпечний доступ в те приміщення, де вилучають гроші або інші матеріальні цінності. Перевозять гроші в спеціальних сумках, опломбованих, на броньованому службовому транспорті.

   Чому варто віддати перевагу послугам нашої компанії?

   • перевозяться цінності, гроші будуть перевірені спільно з касиром і ретельно упаковані;
   • ми гарантуємо повну безпеку транспортування грошових коштів і цінностей, пересуваємося по безпечному маршруту;
   • інкасація проводиться в узгоджене і зручний час;
   • ми працюємо на принципах повної конфіденційності;
   • матеріальних цінностей, які ми транспортуємо – застраховані;
   • наші співробітники професійно здійснюють всі зазначені послуги, закінчили спеціальну підготовку, у них хороша фізична форма і психологічна стійкість.

   Специфіка роботи по кожному окремому маршруту або замовлення, суто індивідуальна. В обов’язки спеціального відділу нашої організації входить аналіз ймовірних ризиків і загроз.

   Вартість послуг, які ми надаємо прийнятна для замовників, а робота виконується надійно і якісно. На остаточну ціну впливають такі чинники, як, число інкасаторів, задіяних в супроводі, що транспортується сума грошових коштів або оцінна вартість цінностей. В який час буде здійснюватися інкасація, наскільки протяжний маршрут і його складність. Послуга інкасації надається за ліцензією, отриманою нашою компанією від НБУ. Також в нашій компанії є послуга супровід вантажів в Києві і за його межами.

   Поширені запитання